Astorija Brasserie | Vestuvės
429
page-template-default,page,page-id-429,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

-Vestuvės-

-Vestuvės-

Surenkite tobulas vestuves Vilniaus senamiesčio istorinės architektūros apsuptyje. Trokštate prabangios vestuvių puotos ar norite jaukiai atšvęsti su artimiausiais šeimos nariais ir draugais, restoranas „Astorija Brasserie“ yra puikus pasirinkimas nepamirštamai dienai.

 

Atsižvelgdamas į Jūsų pageidavimus vyriausiasis virtuvės šefas paruoš gurmanišką maistą, o patyrę viešbučio restorano padavėjai nepriekaištingai aptarnaus svečius.

 

Pasirūpinsime ištaiginga vakariene ir maistu tiek kuklioms, tiek iškilmingoms vestuvėms. Restorane galėsite į jaukią draugiją suburti iki 80-ies svečių, o jei jų laukiate daugiau, šventę rekomenduojame planuoti viešbutyje „Radisson Blu Royal Astorija“.

 

Čia įrengta jauki ir elegantiška pokylių salė, talpinanti iki 200 žmonių, o jaunavedžiams bei jų svečiams galioja specialūs pasiūlymai. Mūsų susitikimų ir renginių koordinatorius su malonumu padės suplanuoti kiekvieną smulkmeną, kad Jūsų šventė būtų nepriekaištinga.

 

 Norime padėkoti už pagalbą organizuojant mūsų šventę ir 100 proc. su kaupu patenkintus lūkesčius. Stalas atrodė puikiai, personalas buvo be galo paslaugus, o maistas nuostabus. Ačiū visai Jūsų komandai. Visi puikiai atliekate savo darbus, mes kaip klientai likome be galo patenkinti. Dėmesys klientui, įsiklausymas ir puikiai atliekamas darbas – taip pasakyčiau jei reikėtų trimis žodžiais”, – Giedrė.

 

Dėl užsakymų ir detalesnės informacijos kreipkitės:

 

+370 5 2120 110

 

sales.vilnius@radissonblu.com