Astorija Brasserie | A la Carte
645
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-645,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive,cookies-not-set

-Meniu-

-Meniu-

Prancūzų virtuvė ypatinga tuo, jog iš pirmo žvilgsnio patiekalai gali pasirodyti gana paprasti, tačiau jiems paruošti reikalingos tikros, aukštosios virtuvės žinios ir ypatingas meistriškumas.

 

Vasaros laikotarpiu mūsų šefas ruošia spalvingus, lengvus ir  gaivius patiekalus. Vienas populiariausių  patiekalų- austrės fines de claire N°2 ant smulkaus ledo, patiekiamos su citrina ir šalotinių svogūnėlių actu.

 

Desertai yra tikri prancūziškos dvasios nešėjai, o ryškiausias jų atstovas crème brûlée mėgaujasi neblėstančiu populiarumu mūsų svečių pasirinkimuose.

 

Pagalvojome ir apie vaikus. Mūsų šefas paruošė paprastą, bet puikų meniu mažiesiems. Renkantis iš vaikų meniu mūsų restorane, rasite puikių klasikinių patiekalų vaikams kaip vištienos kepsneliai su bulvių lazdelėmis, vaisių salotos ar ledų rutuliukai.

-A la Carte meniu-

-Vynų korta-

-Vaikų meniu-