Astorija Brasserie | Sekmadienio ypatingieji BRUNCH
2200
page-template-default,page,page-id-2200,cookies-not-set,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

– Sekmadienio ypatingieji –

Sekmadieniais  7:00 – 14:00

Pusryčiai ir burbuliukai

Astorija Brasserie sekmadienio pusryčiais mėgaujamės ilgai ir ypatingai.

 

Pasitinkame su burbulais, austrėmis bei ypatingu sekmadienio patiekalu – svečiu. Kaip visada, rūpinamės skania kava, gausiu karštų ir šaltų patiekalų bufetu su jūsų mėgstamu būdu ruoštais kiaušiniais, benediktais, tikrais belgiškais vafliais, koše, sūriais, daržovėmis, vaisiais, blyneliais bei saldumynais.

 

Sekmadienio ypatingieji – tai patiekalai svečiai, pusryčiams gaminami ir mylimi maisto blogerių, žymių asmenų bei sveikos gyvensenos atstovų. Kiekvieną sekmadienį kviečiame pusryčiauti taip, kaip mėgstate labiausiai, bei būtinai paragauti sekmadienio ypatingojo.

Pusryčių bufetas su prosecco

19 Eur/ asm

 

T: +370 5 212 0110  

Rugsėjo 6 d.

Gedimino Andriuškevičiaus lietiniai su kiaušinių dažiniu

Astorija Brasserie šefo Gedimino Andriuškevičiaus pusryčiai iš vaikystės prisiminimų. Senas šeimos receptas, kuriuo Gediminas dalinosi laidoje Beatos Virtuvė, pirmąjį rugsėjo sekmadienį tiesiai iš šefo virtuvės keliaus ant stalų mūsų pusryčiautojams.

Rugsėjo 13 d.

Nidos Degutienės šakšuka

Rugsėjo 13 d. pusryčių bufeto ypatingoji  – maisto blogerės bei receptų knygų autorės Nidos Degutienės šakšuka. Kvapni ir vasariška – tikra klasika iš Izraelio – mūsų restorano virtuvėje.

Rugsėjo 20 d.

Vaidos Kurpienės perlinės kruopos su baravykais 

Sezoniška ir nenuobodi – Jos Didenybė – avižinė košė pagal dietistę ir sveikos mitybos ekspertę Vaidą Kurpienę. Vaida įsitikinusi, kad košė gali būti nuostabus pusryčių patiekalas, ir šįkart ją gardinsime rudeniu – kvapniais baravykais.

Rugsėjo 27 d.

Jean Claude Edorh Exotic Smoothie

Olimpiniai pusryčiai pagal sporto studijos „JC SPORT“ įkūrėją Jean Claude Edorh. Egzotiškas, saldus ir ryškus kaip tropikų saulė – kokteilis su mangais, ananasais, bananais bei imbieru. Vitaminai taurėje!